„Visi ką nors gali, niekas negali visko.“
– Carl Schanberg

Komiksų piešinių konkurso nugalėtojai!

Sveikiname Luknę Kukurytę (3a klasė, mokytoja Gražina Gegevičienė), dalyvavus komiksų piešinių konkurse „Vieną kartą rudenį…“ ir laimėjus pagrindinį prizą už kūrinio atlikimą ir techniką – bilietus į kiną visai klasei.🤗

Renginio „Rudens Sambaris“ lankytojai balsavo už labiausiai patikusį komiksą. Daugiausiai balsų surinko Dianos, Ulianos ir Katerynos (4c klasė, mokytoja Ieva Vaičekonienė) bemndras darbas Prizas – trys asmeniniai bilietai į kiną dviems.🎬

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais dalyvavusiais kūrėjais!❤

PASIDALINKITE: